EĞİTİM:
Aöf Final Soruları - 2014 Final Soru ve Cevapları

AÖF güz dönemi final soruları ve cevapları 2013-2014 buradan indirebilirsiniz. Açıköğretim kredili sistem 1 2 3 4 sınıf yarıyıl aöf çıkmış final soruları burada. İşletme, iktisat, adalet, sosyoloji, kamu yönetimi, ilahiyat, dış ticaret, yerel yönetimler, edebiyat, felsefe, halkla ilişkiler, laborant ve veteriner sağlık, okul öncesi öğretmenliği, tarih, sosyal hizmetleri gibi birçok aöf bölümünün soru ve cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Okumuş olduğunuz bölümün sorularını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Sorular tek ders olarak değil bölüm ve sınıf şeklinde eklenmiştir. Cumartesi ve Pazar oturumları olarak sunulan sınav kitapçıklarında cevap anahtarı da mevcuttur.

Soru ve cevaplara ulaşmak için tıklayın

OGRENCI.ANADOLU.EDU.TR NASIL KULLANILIYOR?

 Kullanıcı hesabınızı ve şifrenizi girmeden önce login.anadolu.edu.tr adresine bağlı olduğunuzdan ve güvenlik sertifikasının Anadolu Üniversitesi'ne ait olduğundan emin olmalısınız. Gezintiniz sona erdiğinde web sitemizden güvenli bir şekilde ayrılmak ve oturumunuzu kapatmak için kullandığınız internet gezgini uygulamanızı mutlaka kapatınız! Hesabınızın güvenliği için şifreniz, üniversitemizin şifre politikasına uygun olmalıdır. Şifre politikamız hakkında geniş bilgiyi Şifre Değişikliği sayfamızda bulabilirsiniz.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
songül 2 ay önce

bu nasıl iş ya soruları bulmak zor örnek soru bulmıyorum

MEB 119 BİN AÇIK VAR DEDİ. PEKİ EN ÇOK ÖĞRETMEN...
MEB HANGİ BRANŞLARDA ÖĞRETMEN ALIMI YAPAR? EN ÇOK ÖĞRETMEN ALIMI HANGİ BRANŞTA OLACAK? Milli Eğitimde...

Haberi Oku