18 Nisan 2014 Cuma

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Aöf Final Soruları - 2014 Final Soru ve Cevapları

2014 Yılı aöf final sınavı yaklaşıyor.Final sınavına hazırlanmak için geçmiş yıl sınav sorularını örnek kabul edebilir ve çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.Aöf sınav soruları,aöf final çalışma soruları,geçmiş dönem aöf final soruları,2013 aöf sınav soruları,aöf final sınavı ne zaman,aöf final sınavı konuları

03 Ocak 2014 Cuma 14:52
Bu haber 11134 kez okundu
Aöf Final Soruları - 2014 Final Soru ve Cevapları

AÖF güz dönemi final soruları ve cevapları 2013-2014 buradan indirebilirsiniz. Açıköğretim kredili sistem 1 2 3 4 sınıf yarıyıl aöf çıkmış final soruları burada. İşletme, iktisat, adalet, sosyoloji, kamu yönetimi, ilahiyat, dış ticaret, yerel yönetimler, edebiyat, felsefe, halkla ilişkiler, laborant ve veteriner sağlık, okul öncesi öğretmenliği, tarih, sosyal hizmetleri gibi birçok aöf bölümünün soru ve cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Okumuş olduğunuz bölümün sorularını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Sorular tek ders olarak değil bölüm ve sınıf şeklinde eklenmiştir. Cumartesi ve Pazar oturumları olarak sunulan sınav kitapçıklarında cevap anahtarı da mevcuttur.

Soru ve cevaplara ulaşmak için tıklayın

OGRENCI.ANADOLU.EDU.TR NASIL KULLANILIYOR?

 Kullanıcı hesabınızı ve şifrenizi girmeden önce login.anadolu.edu.tr adresine bağlı olduğunuzdan ve güvenlik sertifikasının Anadolu Üniversitesi'ne ait olduğundan emin olmalısınız. Gezintiniz sona erdiğinde web sitemizden güvenli bir şekilde ayrılmak ve oturumunuzu kapatmak için kullandığınız internet gezgini uygulamanızı mutlaka kapatınız! Hesabınızın güvenliği için şifreniz, üniversitemizin şifre politikasına uygun olmalıdır. Şifre politikamız hakkında geniş bilgiyi Şifre Değişikliği sayfamızda bulabilirsiniz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV