18 Nisan 2014 Cuma

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Kyk sonuçları 2013 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanıyor ?

kyk bur sonuçları ne zaman, KYK burs sonuçları ne zaman, burs sorgulama, burs sonuçları sorgulama, kyk sonuçları sorgulama, kyk sonuçları açıklandı mı, kyk burs sorgula açıklandı mı, haberi

03 Aralık 2013 Salı 11:11
Bu haber 10351 kez okundu
Kyk sonuçları 2013 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanıyor ?
Merakla beklenen Kyk burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Kyk burs sonuçlarını nereden öğreneceksiniz? Kyk burs sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı burada.

KYK sonuçları henüz açıklanmadı. Bu neden ile birçok öğrenci sonuçları merak ile beklemektedir. Açıklandıktan sonra 7 Ocak tarihinde burs kazanan öğrenciler gerekli ödemeleri aylık olarak almaya başlayacaktır.

KYK burs sonuçları ne zaman açıkalancağı ile ilgili hala net bir açıklama bulunmamaktadır. Ancak haberimiz aracılığı ile açıklanır açıklanmaz bilgi almanız mümkün olacaktır. Burs kazanan öğrenciler normal eğitim süreleri boyunca aylık olarak ücretlerini almaya devam edeceklerdir. Ancak 4 yıllık bir okulu 1 yıl uzatmanız halinde bursunuz 4 yılsonun da kesilmektedir.

Burs sonuçları ne zaman sorusu haberimiz de güncellenecektir. Sonuçların açıklanmasından hemen sonra haberimiz ile sorgulama yapmanız mümkün olacaktır. Ayrıca bu sene öğrenciler 280 TL'lik bir burs alacaklardır. Buna ek olarak yemek ücretleri de öğrencilere verilecektir.

kyk başbakanlık burs sonuçları ne zaman açıklanacak?
Başbakanlık Burs Merkezi

Adres : Karanfil Sokak No 67 Bakanlıklar / ANKARA

Telefon : 0312 424 09 47 (3 Hat)

E-mail : sydtfburs@basbakanlik.gov.tr

burs@basbakanlik.gov.tr

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV