EĞİTİM:
Kyk sonuçları 2013 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanıyor ?
Merakla beklenen Kyk burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Kyk burs sonuçlarını nereden öğreneceksiniz? Kyk burs sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı burada.

KYK sonuçları henüz açıklanmadı. Bu neden ile birçok öğrenci sonuçları merak ile beklemektedir. Açıklandıktan sonra 7 Ocak tarihinde burs kazanan öğrenciler gerekli ödemeleri aylık olarak almaya başlayacaktır.

KYK burs sonuçları ne zaman açıkalancağı ile ilgili hala net bir açıklama bulunmamaktadır. Ancak haberimiz aracılığı ile açıklanır açıklanmaz bilgi almanız mümkün olacaktır. Burs kazanan öğrenciler normal eğitim süreleri boyunca aylık olarak ücretlerini almaya devam edeceklerdir. Ancak 4 yıllık bir okulu 1 yıl uzatmanız halinde bursunuz 4 yılsonun da kesilmektedir.

Burs sonuçları ne zaman sorusu haberimiz de güncellenecektir. Sonuçların açıklanmasından hemen sonra haberimiz ile sorgulama yapmanız mümkün olacaktır. Ayrıca bu sene öğrenciler 280 TL'lik bir burs alacaklardır. Buna ek olarak yemek ücretleri de öğrencilere verilecektir.

kyk başbakanlık burs sonuçları ne zaman açıklanacak?
Başbakanlık Burs Merkezi

Adres : Karanfil Sokak No 67 Bakanlıklar / ANKARA

Telefon : 0312 424 09 47 (3 Hat)

E-mail : sydtfburs@basbakanlik.gov.tr

burs@basbakanlik.gov.tr
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ümit 8 ay önce

paranın gözü kör olsun

Misafir Avatar
ayse 8 ay önce

Bu kadar rezil bir durum türkiye den başka hiçbir yerde yoktur eminim dönem bitti hala sonuç açıklanmadi veremeyeceksn umut ettirme harc parasını günü gününe saati saatine almayı biliyorsunuz da bize borç verdiginz parayı niye vermiyorsunuz o da yetmiyor herşey para insanda okuma hevesi bırakmıyorsunuz

Misafir Avatar
CcC ali CcC 8 ay önce

Aslanim hadi da evde tas kaynatcak kivama geldik acikla kurtulak yahuuu

Misafir Avatar
Enes 8 ay önce

Yemek paralari derken, 280+yemek paralari=280+yemek parasi olarak mi alacagiz,

Misafir Avatar
beyto 8 ay önce

Son sinifta ciksa bari

Misafir Avatar
Muhammet budak 8 ay önce

Yemek ücreti ne arkadasilar burs un içindemi yatıcak o parada

Misafir Avatar
Orhan 8 ay önce

mayıs dediler, bekledik aralık dediler, borçlar çogaldı saga sola bekliyoruz ocak diyorlar. para yok yetiremiyoruz ne sigara ne alkol var ev kirası o bu şu derken bi döner parasını bulamayıp aç yattığımız geceler oluyor okuyabilmek ugruna vermeyecekseniz ugraştırmayın zaten gariban geldik gariban gideriz 2 kuruş para için dönmediğiniz yön kalmadı yazık bu ülkenin insanlarına sizlerden medet umuyorlar

Misafir Avatar
ali 8 ay önce

çok az kankalar

LYS EK TERCİH NE ZAMAN? LYS BOŞ KALAN KONTENJANLAR,...
ÜNİVERSİTE KAYIT TARİHLERİNİ TIKLA ÖĞREN,LYS BOŞ KALAN KONTENJANLAR BURADA, EK YERLEŞTİRME. ÜNİVERSİTE...

Haberi Oku