ELAZIĞSPOR:
Elazığspor Sivasspor maçı canlı izle (LigTv-2)'den Elazığ-Sivas maçı seyret!
Elazığspor Sivasspor maçı canlı izle (LigTv-2)'den Elazığ-Sivas maçı seyret! Geçen haftayı mağlubiyetlerle kapatan Elazığspor ile Sivasspor, Elazığ'da karşılaşıyor.

İki takım da kazanarak geçen hafta aldıkları yenilgileri unutturma peşinde. Elazığ'da eksik oyuncu bulunmazken, konuk takımda Adem'in sakatlığı var.

ELAZIĞSPOR 2-4 SİVASSPOR

89' GOOOLL!! Sivasspor Aatif Chahechouhe ile farkı ikiye çıkarıyor. Aatif Chahechouhe sağ ayağıyla kalecini sol tarafına doğru vuruşunu yapıyor. Ve vuruşunda top ağlarla buluşuyor.
89' Kazanılan penaltı vuruşunun başına Aatif Chahechouhe geçiyor.
88' Mehdi Taouil'in ara pasında ceza sahası içerisinde topla buluşan Rafik Djebbour kademeye rakibi Ahmet Görkem Görk'ü ekarta ediyor. Ancak sonrasında Ahmet Görkem Görk'ün yaptığı faul ile yerde kalıyor. Ve hakem penaltı noktasını gösteriyor.
84' Tidiane Sane ilk penaltıda olduğu gibi sol ayağıyla sağ tarafa doğru vuruşunu yapıyor. Ancak bu sefer kaleci Korcan Çelikay topu çıkartıyor.
84' Kazanılan penaltı vuruşunun başına Tidiane Sane geçiyor.
83' Ceza sahası içi sağ tarafından topla buluşan Deniz Yılmaz'ı savunmada Murat Akça sert bir müdahale ile düşürüyor. Bu sert müdahale sonrasında Murat Akça sarı kart görüyor ve S.B. Elazığspor ise penaltı kazanıyor.
79' Sivasspor önemli bir pozisyondan yararlanamıyor. Aydın Karabulut'un derinlemesine pasında topla buluşan Aatif Chahechouhe önündeki boş alanı hızla katediyor. Çaprazda kaleci ile karşı karşıya kalan Aatif Chahechouhe vuruşunu yapıyor. Ancak son anda savunma araya giriyor. Ve top ceza sahası içerisinde bekleyen Mehdi Taouil'de kalıyor. Mehdi Taouil topu kullanmakta ağır kalınca topu savunma kazanıyor.
78' S.B. Elazığspor'da oyuncu değişikliği; oyuna Luke Moore girerken Serdar Gürler oyundan çıkan isim oluyor.
76' Mehdi Taouil golde asist yapıyor.
76' GOOOLL!! Sivasspor maçta Aatif Chahechouhe ile tekrar öne geçiyor.
74' Kadir Bekmezci'nin pasında Rafik Djebbour ofsayt pozisyonunda kalıyor.
70' Serdar Özkan'ın penaltı noktasına doğru ortasında Tidiane Sane alçalan topa zorlukla kafa vuruşunu yapıyor. Vuruşunda top Sivasspor savunmasından Ziya Erdal'a çarparak ceza sahası dışına doğru açılıyor.
70' Sağ kanattan kazanılan korneri S.B. Elazığspor'dan Serdar Özkan kullanıyor.
69' Sivasspor ikinci oyuncu değişikliği hakkınıda kullanıyor. Oyundan Burhan Eşer çıkarken oyuna Murat Akça giriyor.
69' Sol taraftan kazanılan serbest vuruşun başına Çağlar Birinci geçiyor. Çağlar Birinci arka direğe doğru ortasını yapıyor. O bölgede müsait pozisyonda Tidiane Sane kafa vuruşunu yapıyor. Kaleci Korcan Çelikay güçlükle topu kornere çeliyor.
68' Savunmanın uzun pasında Deniz Yılmaz ile Manuel Da Costa hava topu mücadalesine giriyor. Manuel Da Costa arkadan Deniz Yılmaz'a kollarıyla sert bir müdahalede bulunuyor. Hakem Deniz Çoban Manuel Da Costa'ya ikinci sarı kartını gösteriyor.
66' Victor Vitolo Aatif Chahechouhe'ya yaptığı sert müdahale sonrasında hakem Deniz Çoban tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
65' Serdar Özkan'ın pasında sol çaprazda topla buluşan Özgür Özkaya sol ayağıyla vuruşunu yapıyor. Vuruşunda top savunmadan Cicinho'ya çarparak ceza sahası dışına doğru açılıyor.
62' Sivasspor'da ilk oyuncu değişikliği; oyuna Rafik Djebbour girerken John Utaka oyundan çıkan isim oluyor.
60' GOOOLL!! S.B. Elazığspor Tidiane Sane ile maçta iki farklı geriden gelerek eşitliği yakalıyor. Topun başına geçen Tidiane Sane sol ayağıyla sağ köşeye doğru vuruşunu yapıyor. Şutunda top ile kaleci farklı köşelere gidiyor.
60' Kazanılan penaltı vuruşunun başına S.B. Elazığspor'dan Tidiane Sane geçiyor.
59' Ceza yayı üzerinde topla buluşan Serdar Özkan topun gelişine sert bir vuruş yapıyor. Vuruşunda topu ceza sahası içerisinde Manuel Da Costa elle engelliyor. Ve hakem Manuel Da Costa'ya sarı kartını gösteriyor.
58' Sağ çaprazda topla buluşan Serdar Gürler, ceza sahası içerisine doğru koşu yapan Noyan Öz'ü tek pasla kaçırıyor. Noyan Öz dar açıda olmasına karşın sağ çaprazdan bekletmeden vuruşunu yapıyor. Ancak kaleci topu kornere çeliyor.
55' Sol kanatta topla buluşan Aydın Karabulut kademeye gelen rakibi Çağlar Birinci'yi tek hamlede ekarte ediyor. Ancak Çağlar Birinci daha sonrasında yaptığı sert müdahale ile rakibini yere düşüyor. Bu sert müdahale sonrasında Deniz Çoban Çağlar Birinci'ye sarı kartını gösteriyor.
53' Aatif Chahechouhe pasında savunma arkasına doğru hareketlenen Burhan Eşer ofsayt pozisyonunda kalıyor.
52' Ahmet Görkem Görk Aatif Chahechouhe'ya yaptığı sert müdahale sonrasında hakem Deniz Çoban tarafından sarı kart ile uyarılıyor.
50' Serdar Özkan golde ortasıyla önemli bir katkı sahibi oluyor.
50' GOOOLL!! S.B. Elazığspor Ahmet Görkem Görk ile farkı bire indiriyor. Sol kanattan kazanılan kornerin başına Serdar Gürler geçiyor. Serdar ceza sahası dışında bekleyen Çağlar Birinci'ye doğru pasını çıkartıyor. O bölgede topla buluşan Çağlar Birinci topu tekrar Serdar Gürler'e aktarıyor. Savunmanın dengesiz yakalanmasını fırsat bilen Serdar Gürler bekletmeden sağ ayağıyla altı pasa doğru ortasını yapıyor. Ahmet Görkem Görk ise müsait pozisyonda rakip savunma oyuncusunun baskısı olmadan uzak kale direğine doğru kafa vuruşunu yapıyor. Ve şutunda top ağlarla buluşuyor.
48' Sağ kanatta topla buluşan Deniz Aslan altı pasa doğru ortasını yapıyor. O bölgede Ümit Kurt topu tek hamlede ceza sahası dışına doğru uzaklaştırıyor.
46' S.B. Elazığspor ikinci yarıya oyuncu değişikliği ile başlıyor. Oyuna Noyan Öz girerken oyundan Köksal Yedek çıkıyor.
46' Deniz Çoban'ın düdüğüyle ikinci yarıya Sivasspor başlıyor.

İlk Yarı Özeti
45' Hakem ilk yarının son düdüğünü çalıyor. İlk yarı Sivasspor'un 2-0'lık üstünlüğü ile son buluyor.
45' Hakem Deniz Çoban ilk yarının sonuna oynanmamış süre olarak iki dakika ilave ediyor.
43' Tidiane Sane ile Mehdi Taouil hava topu mücadelesine giriyor. Tidiane Sane kollarını kullanarak rakibi üstünde avantaj sağlamak isteyince faul yapıyor. Ve hakem bu sert hareketi sonrasında Tidiane Sane'ye sarı kartını gösteriyor.
40' Deniz Aslan savunma arkasına doğru hareketlenen Serdar Gürler'i düşünüyor. Ancak Deniz Aslan pası aktarmak geç kalınca Serdar Gürler ofsayt pozisyonunda kalıyor.
38' Deniz Yılmaz'ın ara pasında sağ kanatta topla buluşan Serdar Gürler, altı pas üzerinde pas bekleyen arkadaşı Serdar Özkan'a bekletmeden ortasını yapıyor. Ancak savunmada Manuel Da Costa son anda araya girerek topu kornere atıyor.
34' Maçın bu bölümüne kadar topa daha çok hakim olan taraf konuk Sivasspor olarak göze çarpıyor.
30' Ziya Erdal savunma arkasına koşu yapan arkadaşı Aatif Chahechouhe'ya güzel bir pas çıkartıyor. Pasında topla buluşan Aatif Chahechouhe hızla kaleye doğru topla hareketleniyor. Savunmada kademeye gelen rakibi Ahmet Görkem Görk'ü geçmek istiyor. Ancak topu sağ ayağına çekip vuruş açısını yakaladıktan sonra vuruşunu yapıyor. Vuruşunda top Ahmet Görkem Görk'e çarparak tehlike bölgesinden uzaklaşıyor.
27' Serdar Gürler ön direğe doğru ortasını yapıyor. Ancak savunma topu tehlike bölgesinden uzaklaştırıyor.
27' Sol tarafta topla buluşan Serdar Gürler topu bekletmeden ceza sahası içerisine çevirmek istiyor. Fakat Cicinho topu elle keserek buna izin vermiyor.
25' Kaleci Zülküf Özer'in uzun degajında savunma arkasına koşu yapan Serdar Gürler ofsayt pozisyonunda kalıyor.
23' Sol tarafta topla buluşan Aatif Chahechouhe arka direğe doğru koşu yapan arkadaşı Burhan Eşer'i düşünüyor. Ortasında Burhan Eşer dar açıda bulunmasına karşı topun gelişine vuruşunu yapıyor. Ancak top üstten auta çıkıyor.
17' GOOOLL!! Sivasspor John Utaka ile farkı ikiye çıkıyor. Aatif Chahechouhe'nun pasında ceza sahası içi sol tarafında topla buluşan Ziya Erdal ceza sahası içinde kendini unuturan John Utaka'ya bekletmeden pasını çıkartıyor. John Utaka'da topun gelişine yakın direğe doğru sol ayağıyla çok net bir vuruş yapıyor. Ve şutunda top ağlarla buluşuyor.
15' Sivasspor yarı sahasının ortalarında kazanılan serbest vuruşun başına Çağlar Birinci geçiyor. Kaleye oldukça uzak bir bölge olmasına rağmen kaleyi düşünüyor. Yakın direğe doğru sert şutunda top az farkla yandan auta çıkıyor.
12' Orta sahada topla buluşan Ümit Kurt'a Deniz Yılmaz arkadan sert bir müdahalede bulunuyor. Bu pozisyon sonrasında Ümit Kurt kısa süreli bir sakatlık geçiriyor.
10' Tidiane Sane'nin uzun pasında sol çizgide topla buluşan Serdar Özkan önündeki boş alanı kullanıyor. Son çizgiye kadar topla birlikte hareketlenen Serdar Özkan altı pas içerisine doğru hareketlenen arkadaşı Deniz Yılmaz'ı düşünüyor. Yerden sert ve etkili ortasında savunmada Ümit Kurt son anda kademeye girerek topu kornere atıyor.
9' Ceza sahası dışı sağ çaprazında topla buluşan Deniz Yılmaz topun kontrolünü sağladıktan sonra vuruş açısını yakalıyor. Etkili vuruşunda top kaleci Korcan Çelikay'da kalıyor.
7' Cicinho rakibi ile girdiği hava topu mücadelesinde yerde kalıyor. Cicinho kısa süreli bir sakatlık geçiyor.
4' Cicinho golde asist yapıyor.
4' GOOOLL!! Sivasspor Manuel Da Costa ile maçta öne geçiyor. Sağ kanattan kazanılan serbest vuruşun başına geçen Cicinho, ön direğe ortasını yapıyor. O bölgede savunmanın arasından iyi yükselen Manuel Da Costa kafa vuruşunu yapıyor. Vuruşunda top ağlarla buluşuyor.
4' Serbest vuruşun başına Sivasspor'dan Cicinho geçiyor.
3' Sağ kanatta topla buluşan Burhan Eşer ceza sahası içerisinde top bekleyen arkadaşı John Utaka'yı düşünüyor. Ancak ortasında top savunmada kademeye gelen Özgür Özkaya'nın eline çarpıyor. Sivasspor tehlikeli bir bölgeden serbest vuruş kazanıyor.
2' Savunmanın hatasında topla buluşan Burhan Eşer, önündeki boş alanı hızla katediyor. Yere sekerek havalanan topu kontrol etmekte zorluk yaşayan Burhan Eşer eliyle topu düzeltiyor.
1' Hakem Deniz Çoban'ın ilk düdüğüyle maça ev sahibi S.B. Elazığspor başlıyor.

STAT: Atatürk
HAKEM: Deniz Çoban
YAYIN: LiG TV2

Muhtemel 11'ler


ELAZIĞSPOR: Zülküf, D.Aslan, Özgür, Görkem, Çağlar, Vitolo, Sane, S.Gürler, S.Özkan, Köksal, D.Yılmaz
TEKNİK DİREKTÖR: Solllied

SİVASSPOR: Korcan, Cicinho, Da Costa, Ümit, Ziya, Burhan, Kadir, Mehdi, Aydın, Aatif, Utaka
TEKNİK DİREKTÖR: R.Carlos
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Elazığspor'a Kötü Haber! TFF Yasakladı!
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Elazığspor'a transfer yasağı getirdi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)...

Haberi Oku