FRAGMAN:
 Kayıp dizisi heyecan ve gerilimle bezeli yeni bölümü ile Şarman ailesinin sırlarla dolu öyküsünü anlatmaya devam ediyor. Kayıp 1. Bölüm neler yaşandı. Kayıp 2. bölüm neler olacak? Kayıp 2. bölüm fragmanı izle. Kayıp 2. bölümde Mehmet, Kerem bulmaya çok yaklaşıyor.  
Kanal d ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen ve geçen hafta ilk bölümü yayınlanan Kayıp dizisi 2. bölüm ile bu akşam kaldığı yerden devam edecek.  Kayıp Dizisinin başrollerinde Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Kaan Taşaner, İlker Kaleli, Dolunay Soysert, Kurşat Alnıaçık, Erhan Can Kartal, Zeynep Altıner rol alıyor.

Kayıp 1. Bölüm Neler Yaşandı?
Büyük bir heyecanla herkes Kerem’i beklerken eve gelen paket, tüm aile özellikle de Leyla için dehşet vericidir.  Kemal, istedikleri fidyeyi ödedikleri halde Kerem’i neden serbest bırakmadıklarını merak ederken cep telefonuna gelen bir fotoğraf evdekileri hayrete düşürür. Aldığı talimat üzerine içi giderek de olsa paraları yakan Fahri, onu izlemekte olan Mehmet tarafından hazırlıksız yakalanır. İkili arasında geçen boğuşma sonucu Mehmet Fahri’yi kontrolü altına almayı başarır.
 
Leyla ise Mehmet arar ancak ulaşamaz. Özlem ise bu işin sandıklarından daha büyük olduğunu Mehmet’in üstesinden gelebileceğine inanmadığını söyleyerek Murat Şarman’ı polise gitmeye ikna etmeye çalışır. Mehmet ise Leyla’yı arayarak Kerem’in yerini bulduğunu ve en kısa zamanda onu getireceğini söyler. Bu haber Leyla ve aile için büyük ümit kaynağı olur.
 
Ancak Fahri’nin gecikmesi Falko’nun içine kurt düşürür, geciken Fahri’yi cebinden arar. Kafasına dayanan namlu eşliğinde Mehmet’i Kerem’i sakladıkları depoya götüren Fahri ecel terleri döker. Depoya geldiklerinde ise karşılaştıkları manzara hem Mehmet hem de Fahri için büyük sürpriz olur. Falko tarafından tuzağa düşürülen Mehmet ölümle burun burunadır. Evdeki bekleyiş sürerken, Mehmet’ten uzun süre haber alamayan aile telaşlanır. Mehmet’i ararlar ancak telefonu kapalıdır ulaşamazlar.

Kayıp 2. Bölüm Neler Yaşanacak?

Kayıp dizisinin 2. bölümünde Kerem'in kaçırılmasıyla ilgili yaşanan bu gelişmeler üzerine Özlem bu işin başlangıçta düşündüklerinden çok daha büyük olduğunu, Mehmet'in de bu işin altından kalkamayacağını öne sürerek Murat Şarman'ı polise gitmesi için ikna etmeye çalışır.

Bunlar yaşanırken bir anda Mehmet, Leyla'yı arayarak Kerem'in yerini bulduğunu ve onu almaya gittiğini söyler ki bu müjdeli haber aile için bir umut ışığı olur. Mehmet silahını Fahri'nin kafasına dayar ve beraber Kerem'i sakladıkları depoya giderler. Ne var ki depoda karşılaştıkları manzara ikisini de şaşırtır. Falko'nun tuzağına düşen Mehmet şimdi ölümle yüz yüzedir. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

KOCAMIN AİLESİ HERKESİ ÜZDÜ-KOCAMIN AİLESİ...
KOCAMIN AİLESİ HERKESİ ÜZDÜ-KOCAMIN AİLESİ 16.BÖLÜM FRAGMANI. KOCAMIN AİLESİ GİDENLERİN ARDINDA İLE...

Haberi Oku