18 Nisan 2014 Cuma

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

KURTLAR VADİSİ 211. BÖLÜM FRAGMANINI İZLE 09.01.2014 YENİ BÖLÜM FRAGMANI (KURTLAR VADİSİ PUSU)

KURTLAR VADİSİ 211. BÖLÜM FRAGMANINI İZLE 09.01.2014 YENİ BÖLÜM FRAGMANI (KURTLAR VADİSİ PUSU) KURTLAR VADİSİ 211. BÖLÜM FRAGMANINI İZLE 09.01.2014 YENİ BÖLÜM FRAGMANI (KURTLAR VADİSİ PUSU)

03 Ocak 2014 Cuma 17:39
Bu haber 3174 kez okundu
KURTLAR VADİSİ 211. BÖLÜM FRAGMANINI İZLE 09.01.2014 YENİ BÖLÜM FRAGMANI (KURTLAR VADİSİ PUSU)
 Kurtlar vadisi pusu bir haftalık ara veriyor bu akşam Kurtlar Vadisi Filistin yayınlanacak. Kurtlar vadisi pusu saat kaçta,kurtlar vadisi pusu hangi gün,kurtlar vadisi saat kaçta,kurtlar vadisi son bölüm,kurtlar vadisi son bölüm izle,kurtlar vadisi fragman izle

Kurtlar vadisi pusu 2014 yılının ilk haftasında kısa bir ara veriyor bu akşam ATV ekranlarında Kurtlar Vadisi Filistin filmi yer alacak.Kurtlar vadisi Filistin filmi izle,Kurtlar vadisi film,kurtlar vadisi filmi izle.


Film Özeti
Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir. Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır. Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV