FRAGMAN:
 Star tv ekranlarında yayınlanan Medcezir 4. bölümü ile bu akşam. Medcezir 4. bölüm fragmanı izle. Medcezir 4. bölüm neler olacak? Medcezir 4. bölüm Annesi, Yaman’ın hayatından çıkmayı tercih eder. Medcezir 4. bölüm  Giderken peşinden gelmesin diye Yaman’ın yolunu Hasan ile kapatır. Medcezir 4. bölüm  Yaman bundan sonra yoluna tek başına devam edecektir. 
 Bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman’ın yaşadığı trajediye tepkisiz kalmaz. Ona hissettirmeden sahiplenmeye karar verir. Yaman’ın bir süre daha kalması için, mesafesini de koruyarak, olanak sağlar. Yaman, Orkun’la birlikte yanan örnek evin onarımında çalışacaktır. Aynı zamanda Asım Şekip Kaya Üniversitesi’nin de sınavlarına hazırlanacaktır.  Yalnız Ender’in bu evde kalabilmesi için tek şartı Yaman’ın hiçbir şekilde bir olaya karışmamasıdır. Bu konuda Selim de karısını destekler. 

Yaman için Orkun’la örnek evde çalışırken geçirdiği günler çok zor geçecektir. Orkun, Yaman’ın sınırlarını zorlamak için onu sürekli tahrik eder. 

Öte yandan Mira’nın panayır gecesi Nevin’i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir dönem başlatır. Yaman ilk kez Mira’nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz. Bir araya geldiklerinde aralarındaki duvarı aşarak gerçek bir iletişim kurarlar. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

KOCAMIN AİLESİ HERKESİ ÜZDÜ-KOCAMIN AİLESİ...
KOCAMIN AİLESİ HERKESİ ÜZDÜ-KOCAMIN AİLESİ 16.BÖLÜM FRAGMANI. KOCAMIN AİLESİ GİDENLERİN ARDINDA İLE...

Haberi Oku