\\"
FRAGMAN:
 Show tv ekranlarında yayınlanan Pis Yedili dizisi yarın akşam 84. bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor. Herkese okul yıllarından mutlaka bir şey anımsatan dizi Pis Yedili 84. bölüm neler olacak? Pis Yedili 84. bölüm Zeynep ölecek mi? Pis Yedili 84. Bölüm Cimbom okuldan devamsızlık yüzünden atılacak mı? Pis Yedili 84. bölüm Cimbom ve Rüzgar aşkı Mardin'de alevlenmeye başlayacak.

Pis Yedili 84. Bölüm Özeti

Günçiçek Mardin 'e gitmiştir. Günçiçek 'e olan aşkını her dakika belli eden Rüzgar, memleketi olan Mardin 'e Günçiçek 'i de götürmüştür. Birlikte Mardin 'de gezen ikili yeni bir aşka yelken açıyorlar. 

Günçiçek 'in Mardin 'de olması nedeniyle devamsızlık hakkı dolmuştur. Bunu fırsat bilen okulda ki düşmanları bu durumu hemen Esma Sultan 'a yetiştirirler. Her fırsatta Pis Yedili 'yi okulda kovma planları yapan Esma Sultan bu duruma oldukça sevinecektir. 

Pis Yedili 84. Bölüm 'de Esma Sultan, dans kursuna giden Dizel 'in başının etini yemektedir. Hocasıyla dans eden Dizel 'in yanından bir an olsun ayrılmayan Esma sultan en sonunda dayanamaz ve kursda tatsızlık çıkarır. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

KİRAZ MEVSİMİ 16.BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ...
Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicinin beğenisini kazanan Kiraz Mevsimi...

Haberi Oku