GÜNDEM:
2014 Milli Piyango fiyatı ne kadar? Milli piyango ne zaman satılacak? hangi tarihte satılmaya başlıyacak?

 Milli Piyango idaresinden gelen 2014 Büyük ikramiyesi miktarının belirlenmesiyle gözler bu seferde biletlerin hangi tarihte piyasaya sürüleceğine ve bilet fiyatlarının ne olacağına çevrildi. Ülkemizde bir yılbaşı geleneği olan Milli Piyango biletini satın almak için vatandaşlarımız heyecanlanıyor.


Milli piyango İdaresi geçtiğimiz günlerde 2014 Yılının Büyük ikramiyesini açıklamıştı. Büyük İkramiye tam tamına 50 Milyon lira olarak belirlendi. Piyango biletleri ise 29 Kasımda piyasaya sunulacak. Bu seneki yılbaşında da bir büyük ikramiye şanslısına verilecek.
Milli Piyango İdaresi bilet fiyatlarını da açıkladı. Bu açıklamalara bakılarak; tam bilet 50 lira, yarım bilet 25 lira, çeyrek bilet ise 12.5 liradan satışa çıkarılacak.
Tam, Yarım ve Çeyrek Milli Piyango Bilet Fiyatı 2014, Yılbaşı Milli Piyango Bileti Kaç Lira Fiyatı konusunda yorumlarınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.


Milli Piyango idaresinden gelen 2014 Büyük ikramiyesi miktarının belirlenmesiyle gözler bu seferde biletlerin hangi tarihte piyasaya sürüleceğine ve bilet fiyatlarının ne olacağına çevrildi. Ülkemizde bir yılbaşı geleneği olan Milli Piyango biletini satın almak için vatandaşlarımız heyecanlanıyor.Milli piyango İdaresi geçtiğimiz günlerde 2014 Yılının Büyük ikramiyesini açıklamıştı. Büyük İkramiye tam tamına 50 Milyon lira olarak belirlendi. Piyango biletleri ise 29 Kasımda piyasaya sunulacak. Bu seneki yılbaşında da bir büyük ikramiye şanslısına verilecek.
Milli Piyango İdaresi bilet fiyatlarını da açıkladı. Bu açıklamalara bakılarak; tam bilet 50 lira, yarım bilet 25 lira, çeyrek bilet ise 12.5 liradan satışa çıkarılacak.
Tam, Yarım ve Çeyrek Milli Piyango Bilet Fiyatı 2014, Yılbaşı Milli Piyango Bileti Kaç Lira Fiyatı konusunda yorumlarınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

SAHİBİNDEN.COM DA İNANILMAZ ARABA İLANLARI...
Türk milleti olarak zekası kıvrak,espri anlayışı gelişmiş ve ticari zekası ile dikkat çeken bir yapıya...

Haberi Oku