21 Nisan 2014 Pazartesi

Gençler bu hastalığa dikkat! (Parkinson Hastalığı)

Harput’a Otantik Otobüs Durağı

Elazığ Belediyesi tarafından son yıllarda yapılan tadilat çalışmalarıyla çehresi değişen ve eski cazibesine kavuşmaya başlayan Harput’a belediye tarafından otantik otobüs durağı yapıldı.

14 Temmuz 2013 Pazar 17:21
Bu haber 247 kez okundu
Harput’a Otantik Otobüs Durağı
 Elazığ Belediyesi tarafından son yıllarda yapılan tadilat çalışmalarıyla çehresi değişen ve eski cazibesine kavuşmaya başlayan Harput’a belediye tarafından otantik otobüs durağı yapıldı. Mimarisiyle dikkatleri çeken durak, görenlerin beğenisini topluyor.

Şehir merkezinde bulunan renkli ve camlı otobüs duraklarının dışında çok farklı bir görüntüye sahip bulunan otantik otobüs durağının tarihi Harput Mahallesinde olmasıysa ayrı bir güzellik oluşturuyor.  Ahşap bir malzeme kullanılarak yapılan otantik otobüs durağı yaz mevsiminde güneşten, kışın ise yağmur ve kar yağışından kısmen de olsa vatandaşları koruyacak şekilde tasarlanmış.

Harput Mahallesinde 1 adet yapılan otantik otobüs durağının beğenilmesi halinde bu sayıyı artırabileceklerini ifade eden Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’da Harput’un her hali ile ayrı bir güzelliğe sahip olduğunu kaydederek kendilerinin de yapmış bu ve diğer çalışmalarla bu güzellikte az da olsa pay sahibi olmaya çalıştıklarını kaydetti.

Harput mahallesinde bulunan otantik otobüs durağını gören vatandaşlar ise bunun farklı bir çalışma olduğunu ve son derece dikkat çekici olup güzel düşünüldüğünü belirterek bu sayının artırılabileceğini ifade ediyorlar.

Anahtar Kelimeler: HarputOtobüs Durağı

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV