19 Nisan 2014 Cumartesi

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

RAY Sigorta'dan Elazığ TSO'ya Ziyaret

Ülkemizde faaliyet gösteren dünyaca ünlü sigorta şirketlerinden biri olan Ray Sigorta Üst Yönetimi Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek..

21 Mart 2012 Çarşamba 14:22
Bu haber 474 kez okundu
 RAY Sigorta'dan Elazığ TSO'ya Ziyaret
 Ülkemizde faaliyet gösteren dünyaca ünlü sigorta şirketlerinden biri olan Ray Sigorta Üst Yönetimi Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Meclis Başkanı Nuri Önal ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerdağ ile görüşerek Elazığ TSO’nun sektöre yönelik hizmet ve çalışmaları nedeniyle teşekkür ettiler.

Ray Sigorta İcra Kurulu Üyeleri Eyüp Kemal Daldal ve Anıl Rasih Gülcan ile Ankara Bölge Müdürü Yaşar Ayak ziyarette yaptıkları değerlendirmelerde, Elazığ TSO’nun son iki yıl içerisinde sigorta sektörü ile ilgili olarak iki büyük organizasyon gerçekleştirdiğini hatırlatarak, bu organizasyonlarda bakanlık başta olmak üzere sektörün tüm yönetim birimlerini bir araya getirerek, sorunlarının masaya yatırıldığını ve önemli sonuçlar elde edildiğini ifade ettiler.

Sektörün gelişimine tüm kurumların bu tür destek vermesi gerektiğinin altını çizen Ray Sigorta Yöneticileri Elazığ TSO ile her zaman müşterek organizasyonlara hazır olduklarını belirttiler.

Başkan Ali Şekerdağ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sektöründe Ülkemizde önemli bir noktada olan Ray Sigorta üst yönetimini Odamızda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Oda olarak tüm üyelerimizin mesleki sorunlarının gündeme taşınması ve çözüm bulması hususunda çalışmalar yapıyoruz. Sigorta sektörü de aslında tüm üyelerimizi kapsayan bir konu, bu nedenle ifade ettiğiniz gibi iki önemli organizasyona ev sahipliği yaptık. Tabi bu faaliyetlerde Meclis Başkanımızın sektörün bir temsilcisi olması ve çok sayıda kurumla olan üst düzey ilişkileri faaliyetlerin Elazığ’da yapılmasında önemli bir rol oynamıştır. Bu vesile ile, ziyaretiniz ve ilginiz için teşekkür ediyorum” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV