17 Nisan 2014 Perşembe

Filistin, Cenevre Konvansiyonu’na dahil oldu

Ak Parti Bayraklı Adayı Sarı, Müteahhitlerle Buluştu

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı İsmail Sarı, seçim çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini Bayraklı Müteahhitler Derneği'ne yaptı.31 Mart sabahı göreve geldiklerinde, kentsel dönüşüm projesini sosyal devlet anlayışına uygun...

24 Ocak 2014 Cuma 12:51
Bu haber 40 kez okundu
Ak Parti Bayraklı Adayı Sarı, Müteahhitlerle Buluştu
AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı İsmail Sarı, seçim çalışmaları kapsamında ilk ziyaretini Bayraklı Müteahhitler Derneği'ne yaptı.

31 Mart sabahı göreve geldiklerinde, kentsel dönüşüm projesini sosyal devlet anlayışına uygun olarak hayata geçireceklerini belirten İsmail Sarı, "Kentsel dönüşüm konusunda gereken neyse yapacağız. Bu konuda kimseyi mağdur etmeyecek avlusundaki limon ağacının bile zararını karşılayacağız. Çünkü ben de bu yamaçlarda büyüdüm, ben de gecekondu çocuğuyum. Şimdi ki belediyenin her yere afişler asarak yaşattığı bu korku imparatorluğunu biz bozacağız. Bayraklı’lı hemşerilerime huzur ve rahat bir yaşam sürmeleri için gece gündüz çalışacağız. Ben o evlerin ne zorluklarla yapıldığını bilirim sırtında çimento, eşekle tuğla taşıyanları ben onlarda beni çok iyi bilirim. Bayraklı halkı artık hiç tedirginlik yaşamasın ben burada siz müteahhitler huzurunda Bayraklı halkına söz veriyorum hiçbir kimsenin metrekaresine tecavüz etmeyecek hakkını vererek helallik alacağız" dedi.

Kentsel dönüşüm hamlesini müteahhitlerle birlikte gerçekleştireceklerini ve bu konuda kendilerine de önemli görev ve sorumluluklar düştüğünü ifade eden Sarı, "Vatandaş kentsel dönüşüme karşı değil, mahallenin komşuluk dokusunu bozmadan gerçekleştireceğimiz Bayraklı herkesin gıpta ile baktığı bir yerleşim alanı olacaktır" diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV