21 Nisan 2014 Pazartesi

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Gaziemir'de "hükümet Kadın"la Sinema Nostaljisi

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Gaziemir Belediyesi’nin birlikteliğiyle Sarnıç Cumhuriyet Meydanı’nda seyirciyle buluşan ‘Hükümet Kadın’ isimli film vatandaşlara keyifli bir yaz akşamı yaşattı. Film, Festival Alanı ve Beyazevler Mahallesi...

21 Ağustos 2013 Çarşamba 17:17
Bu haber 98 kez okundu
Gaziemir'de
İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Gaziemir Belediyesi’nin birlikteliğiyle Sarnıç Cumhuriyet Meydanı’nda seyirciyle buluşan ‘Hükümet Kadın’ isimli film vatandaşlara keyifli bir yaz akşamı yaşattı. Film, Festival Alanı ve Beyazevler Mahallesi Pazaryeri’nde de gösterilecek.

Bir zamanların vazgeçilmez eğlencelerinden biri olan açıkhava sinemalarını yeniden canlandırmak ve İzmirlilere yaz gecelerinde nostaljik saatler yaşatmak isteyen Büyükşehir Belediyesi, Gaziemir Belediyesi birlikteliğiyle Hükümet Kadın isimli filmi Gaziemirlilerle buluşturuyor. İlk olarak Sarnıç Cumhuriyet Meydanı’nda seyirciyle buluşan filmin yeni durakları Festival Alanı ve Beyazevler Mahallesi Pazaryeri olacak.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat’ın yazıp yönettiği “Hükümet Kadın” filmi, Güneydoğu’da yaşayan ve görev yapan ilk kadın belediye başkanının hikayesini beyazperdeye aktarıyor. Okuma yazma bilmemesine rağmen belediye başkanı olan kadın başkanının hikayesi seyirciyi kahkahalara boğmayı başarıyor. Filmin başrollerinde Demet Akbağ, Ercan Kesal ve Bülent Çolak bulunuyor.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV