KOCAELİ:
Dilovası'nda Öğretmenlere Moral Gecesi
Dilovası’ndaki okullarda görevli öğretmenler bir ilki gerçekleştirdiler. İlçedeki öğretmenler kurdukları müzik gurubuyla meslektaşlarına unutulmayacak bir gece yaşattılar.

İlçedeki müzik öğretmenlerinin oluşturduğu “Canım Öğretmenim” adlı müzik gurubu bu sefer de öğretmenlere Tavşancıl Sahil Restauratta Kaymakam Hulusi Şahin, Belediye Başkanı Cemil Yaman, Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Uyar, Emniyet Müdürü Yüksel Toprak, İlçe Jandarma Komutanı Barış Deniz Keser, ilçe Yazı İşleri Müdürü Hatice Biçer, ÇPL Müdürü Bayram Yılmaz, Halk Eğitim Müdürü Ali Başoğlu başta olmak üzere diğer okul müdürleri, öğretmenler eşleri ile birlikte katıldığı eşlerine seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle unutulmaz bir akşam yaşattı.

Akşam yemeğiyle başlayan programda müzik öğretmenlerinden Demet Budak’ın assolistliğini yaptığı geceye Nurullah Çukan’ın da orkestrasıyla destek verdi. İki bölümden oluşan müzik programında birinci bölümde daha çok hafif Türk müziği söylenirken ikinci bölümde hareketli parçaların seslendirildiği gözlendi.

Zeki Obdan İlköğretim Okulu Müdürü Salih Toltar’ın çalıştırdığı guruptaki öğretmenleri Kaymakam Şahin tek tek kutlayarak tören sonunda plaket verdi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Baran Umre Dönüşü Ziyaretçilerini...
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve ailesi birlikte gittiği on beş günlük umre ziyaretinin ardından...

Haberi Oku