17 Nisan 2014 Perşembe

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

14 Şubat Sevgililer Gününe İnat 14 Kubat!!

14 Şubat Sevgililer gününe 2 gün kaldı ve sevgilisi olanlar hazırlıklarını son sürat devam etmekte, birde sevgilisi olmayan ve o güne gıcık olanlar var Kubat bir klip çekerek o günü 14 Kubat ilan etmiş ve sevgilisi olmayanlara hazırlamış gülmeye hazır olun...

12 Şubat 2014 Çarşamba 11:00
Bu haber 602 kez okundu
14 Şubat Sevgililer Gününe İnat 14 Kubat!!
 14 Şubata sevgilisiz girmekbu videoyla sizede zor gelmeyecek. Kubatın '14 Kubat' videosu oldukça sıradışı ve komik olmuş 14 Şubat sevgilier gününe özel klibi aşagıdan izleyebilirsiniz.Genç Türkcell, 'gnctrkcll', 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi, hazırladığı video ile sosyal ağlarda eğlenceli dakikalar yaşatıyor, Sanatçı Kubat’ın, gnçtrkcll’liler ile birlikte seslendirdiği ‘14 Kubat’ filmi mizahi bir dille Sevgililer Günü’yle dalga geçiyor.
gnçtrkcll’denanti-sevgililer günü kampanyası, gnçtrkcll, 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi, hazırladığı video ile sosyal ağlarda eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Sanatçı Kubat’ın, gnçtrkcll’liler ile birlikte seslendirdiği ‘14 Kubat’ filmi mizahi bir dille Sevgililer Günü’yle dalga geçiyor.  Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, Sevgililer Günü vesilesiyle eğlenceli bir kampanyaya imza attı. Gençlerin artık Sevgililer Günü konusunda pozitif hislere sahip olmadığından, hatta Sevgililer Günü’nden nefret ettiği fikrinden yola çıkarak hazırlanan kampanya öncesi bir de araştırma yaptırıldı. Turkcell, 8-15 Ocak tarihleri arasında abonelerine “Sevgililer Günü hakkında ne hissettiklerini” sordu. Anlık cevaplarla şekillenen anket,gnçtrkcll’inanti-Sevgililer Günü kampanya fikrini destekler yönde sonuçlanınca ortaya son derece kreatif bir çalışma çıktı.

Kubat gnçtrkcll’lilerle birlikte söylüyor

gnçtrkcll’in anti-Sevgililer Günü kampanyası için sanatçı Kubat ile anlaşıldı. Kubat filmde, Model’in “Dağıtmak İstiyorum” şarkısını gençlerin Sevgililer Günü iç görüleriyle ve yeni sözlerle yeniden yorumladı. Klipte sanatçıya gnçtrkcll’liler eşlik ediyor ve hep birlikte esprili bir şekilde şarkıyı seslendiriyorlar. ‘14 Şubat’a inat 14 Kubat’ sloganıyla yola çıkan kampanya, eğlendirirken ti’ye alıyor. 
Klip tüm dijital kanallarda 11-17 Şubat tarihleri arasında yayınlanacak.    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV