21 Nisan 2014 Pazartesi

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Acun Baba Oldu.

Acun Ilıcalı sevgilisinden kız babası oldu.

30 Ekim 2013 Çarşamba 12:02
Bu haber 652 kez okundu
Acun Baba Oldu.
 Acun Ilıcalı sevgilisinden kız babası oldu.

Zeynep Ilıcalı ile evliliği devam eden ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bir kız çocuğu dünyaya geldi iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.


İddialara göre, Acun Ilıcalı'nın 1 hafta 10 gün kadar sonra doğum yapması beklenen hamile sevgilisi Şeyma Subaşı, Miami'de erken doğum yaptı.


Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında "İhanete uğradım" diyerek Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon olan servetinin yarısını ve aylık 30 bin lira da nafaka istemişti.Ancak Ilıcalı; genç bir kızla aldatıldığını iddia edip boşanmak isteyen eşini ikna etmiş, Eylül 2011'de dava düşmüştü.Bu arada Acun Ilıcalı'nın ilk evliliğinden Banu Zeynep Hanım ile evliliğinden de Yasemin ve Leyla adında üç kızı var.
Zeynep Ilıcalı ile evli olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, gözlerden uzak birlikte olduğu, tasarımcı Şeyma Subaşı ile beraberliğini bitirmişti.
İddialara göre aşkın sona erme nedeni ise Subaşı'nın hamile olması ve Ilıcalı'nın istememesine rağmen bebeğini doğurma konusunda ısrar etmesiydi.İki evliliğinden 3 kız sahibi Acun Ilıcalı'nın 4. çocuğu da kız oldu.
Geçtiğimiz dönemde ayrılan çift bebeklerinin erkek olmasını istiyordu.

Anahtar Kelimeler: BabaAcın ılıcalıKız

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV