MANİSA:
Alaşehir Esnaf Ve SanatkÂrlar Odası'na Genç Başkan Adayı
Sosyal Güvenlik ve Emlak Danışmanı Ahmet Kıymık, Alaşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Ocak ayı sonunda yapılması beklenen genel kurulda başkanlığa talip olduğunu dile getiren Kıymık, oda üyelerine şeffaf bir yönetim sözü verdi.

ŞEFFAF VE PAYLAŞIMCI BİR YÖNETİM ANLAYIŞI

Esnaf odalarında yaklaşan seçimler öncesi aday adayları da belli olmaya başladı. Sosyal Güvenlik ve Emlak Danışmanı Ahmet Kıymık, Ocak ayı sonunda yapılması planlanan Alaşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Oda üyesi esnafa şeffaf, dürüst ve paylaşımcı bir yönetim sözü veren Kıymık, amaçlarının üyelerinin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmişlik kazanmalarına öncülük etmek olduğunu söyledi.

SIKINTILARIMIZI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

İlçede 13 yıldır esnaflık yapan Kıymık, “Başkan seçildiğim takdirde öncelikle esnafımızın sıkıntılarını birlikte alacağımız ortak kararlarla giderebilmek için çaba sarf edeceğiz. Şuana kadar Alaşehir esnafı için kim ne yapmışsa kendilerine teşekkür ediyorum. Biz de daha iyi hizmetler yapabilmek için daha çok çalışacağız” dedi. Kıymık, yönetim kurulunda yer vermeyi düşündüğü üye esnaf ile esnaf ziyaretleri yaparak, projeleri hakkında üyeleri bilgilendiriyor.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Başkan Çerçi Vatandaşlarla Buluştu
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Hafsa Sultan Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.Başkan...

Haberi Oku