17 Nisan 2014 Perşembe

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Alaşehir Esnaf Ve SanatkÂrlar Odası'na Genç Başkan Adayı

Sosyal Güvenlik ve Emlak Danışmanı Ahmet Kıymık, Alaşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Ocak ayı sonunda yapılması beklenen genel kurulda başkanlığa talip olduğunu dile getiren Kıymık, oda üyelerine...

17 Aralık 2013 Salı 12:23
Bu haber 68 kez okundu
Alaşehir Esnaf Ve SanatkÂrlar Odası'na Genç Başkan Adayı
Sosyal Güvenlik ve Emlak Danışmanı Ahmet Kıymık, Alaşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Ocak ayı sonunda yapılması beklenen genel kurulda başkanlığa talip olduğunu dile getiren Kıymık, oda üyelerine şeffaf bir yönetim sözü verdi.

ŞEFFAF VE PAYLAŞIMCI BİR YÖNETİM ANLAYIŞI

Esnaf odalarında yaklaşan seçimler öncesi aday adayları da belli olmaya başladı. Sosyal Güvenlik ve Emlak Danışmanı Ahmet Kıymık, Ocak ayı sonunda yapılması planlanan Alaşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odası genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Oda üyesi esnafa şeffaf, dürüst ve paylaşımcı bir yönetim sözü veren Kıymık, amaçlarının üyelerinin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmişlik kazanmalarına öncülük etmek olduğunu söyledi.

SIKINTILARIMIZI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

İlçede 13 yıldır esnaflık yapan Kıymık, “Başkan seçildiğim takdirde öncelikle esnafımızın sıkıntılarını birlikte alacağımız ortak kararlarla giderebilmek için çaba sarf edeceğiz. Şuana kadar Alaşehir esnafı için kim ne yapmışsa kendilerine teşekkür ediyorum. Biz de daha iyi hizmetler yapabilmek için daha çok çalışacağız” dedi. Kıymık, yönetim kurulunda yer vermeyi düşündüğü üye esnaf ile esnaf ziyaretleri yaparak, projeleri hakkında üyeleri bilgilendiriyor.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV