20 Nisan 2014 Pazar

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

2014 Ak Parti tüm Türkiye İlçe Belediye Başkan Adayları

Beş yıllık bir aradan sonra 30 Mart 2014 gecesi yerel seçimler için kullanılan oylar sonrası il ve ilçelerin yeni belediye başkanları belirlenecek ya da birçok il ve ilçe aynı yönetimle devam etme kararı alacak. Seçmenlerin kullandıkları oyların sayımı ile belli olacak belediye başkanları 30 Mart 2014 gecesi ya da 1 Nisan 2014 sabahı belli olacak. İl ve ilçe belediye başkan adaylarını belirlemeye devam eden Ak Parti'nin de şu ana kadar belirlediği ilçe belediye başkan adayları illere göre şöyle sıralanıyor.

08 Ocak 2014 Çarşamba 20:20
Bu haber 425 kez okundu
2014 Ak Parti tüm Türkiye İlçe Belediye Başkan Adayları
Beş yıllık bir aradan sonra 30 Mart 2014 gecesi yerel seçimler için kullanılan oylar sonrası il ve ilçelerin yeni belediye başkanları belirlenecek ya da birçok il ve ilçe aynı yönetimle devam etme kararı alacak. Seçmenlerin kullandıkları oyların sayımı ile belli olacak belediye başkanları 30 Mart 2014 gecesi ya da 1 Nisan 2014 sabahı belli olacak. İl ve ilçe belediye başkan adaylarını belirlemeye devam eden Ak Parti'nin de şu ana kadar belirlediği ilçe belediye başkan adayları illere göre şöyle sıralanıyor. Bu arada Ak Parti'nin hala belirlemediği ilçe belediye başkan adayları da bulunuyor. Bunlardan biri İstanbul'da Beyoğlu Belediyesi, diğeride Ankara'da Çankaya Belediyesi. Ak Parti hala bu 2 önemli ilçe için isim düşünüyor. 

AK PARTİ TÜM TÜRKİYE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

İSTANBUL 
Silivri: Hüseyin Turan
Çatalca: Selim Düşkünler
Esenyurt: Necmi Kadıoğlu
Avcılar: Bayram Şenocak
Başakşehir: Mevlüt Uysal
Sultangazi: Cahit Altunay
Küçükçekmece: Temel Karadeniz
Büyükçekmece: Murat Hazıroğlu
Beylikdüzü: Yusuf Uzun
Bağcılar: Lokman Çağırıcı
Esenler: Tevfik Göksu
Güngören: Yücel Karaman
Bahçelievler: Osman Develioğlu
Bayrampaşa: Atilla Aydıner
Gaziosmanpaşa: İsmail Ergüneş
Eyüp: Temel Başalan
Fatih: Mustafa Demir
Kağıthane: Fazlı Kılıç
Zeytinburnu: Murat Aydın
Sarıyer:Selami Uzun
Üsküdar:Hilmi Türkmen
Sancaktepe: İsmail Erdem
Ümraniye: Hasan Can
Çekmeköy: Ahmet Poyraz
Sultanbey: Hüseyin Keskin
Maltepe: Edibe Sözen
Pendik: Kenan Şahin
Tuzla: Şadi Yazıcı
ANKARA
Altındağ: Veysel Tirkayi
Mamak: Mesut Akgül
Akyurt: Gültekin Ayantaş
Keçiören: Mustafa Ak
Çamlıdere: H.Caner Can
Çubuk: Tuncay Acehan
Sincan: Mustafa Tuna
Kazan: Lokman Ertürk
Elmadağ: Gazi Şahin
Pursaklar: Seçluk Çetin
ADANA 
Sarıçam: Ahmet Ünal
Yüreğir: Ahmet Zenbilci
Seyhan: Zafer Kara
Çukurova: Ömer Topçu
Kozan: Kazım Özgan
Yumurtalık: Turgut Erişmen
ANTALYA
Kepez: Hakan Tütüncü
Muratpaşa:Cihan Bulut
Döşemealtı: Nurettin Tursun
Aksu: Ali Akcan
Gazipaşa:Ahmet Büyükakça
Kaş:Mustafa Şalvarlı
Kemer:Yusuf Üras
Manavgat:Recep Barut
Alanya:Hüseyin Güney
Elmalı:Ümit Öztekin
Korkuteli:Mustafa Akdeniz
Konyaaltı:Osman Ali Eciş
Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya
İbradı:Muharrem Kaya
Demre:Süleyman Topçu
Gündoğmuş:Mehmet Özeren
Finike:Nail Dülgeroğlu
Serik: Ramazan Etli
Akseki:İsmet Uysal
ŞANLIURFA 
Ceylanpınar:Menderes Atilla
Bozova:Hasan Arusoğlu
Hilvan:Aslan Ali Bıyık
Harran:Mehmet Özyavuz
Birecik:M.Faruk Pınarbaşı
K.Köprü:Nihat Çiftçi
Akçakale:A.Hakim Ayhan
GAZİANTEP 
Kilis:Hasan Kara
Oğuzeli:Mehmet Taşdemir
Nizip:Fevzi Akdoğan
Karkamış:Nuh Kocaaslan
Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu 
MERSİN 
Tarsus:Hakkı Meniz
Mut:Murat Oktan
Aydıncık:Ferat Aktan
Toroslar:Ender Turhan
Akdeniz:Niyazi Altun
İZMİR  
Konak:İlknur Denizli
Bayraklı:Hamza Dağ
Buca:Cemil Şeboy
Balçova:Melek Eroğlu
Karşıyaka:Tanfer Kemerli
Çiğli:Adnan Yılmaz
Menemen:Bilal Kaplangı
Ödemiş:Mahmut Badem
Selçuk:Zeynel Bakıcır
Çeşme:Mustafa Cenger
Torbalı:Yaşar Görmez
Dikili:Zafer Afyon
Menderes:Bülent Soylu
Kınık:Sadık Doğruer
Bayındır:Mehmet Kertiş 
KIRIKKALE  
Karakeçili:Hüseyin Özçelik
Bahşili:İbrahim Uyar
Sulakyurt:Ali Şahin
Çelebi:Süleyman Uluyol
Balışeyh:Ali Dedelioğlu
Yahşihan:Ahmet Sungur
Delice:Yüksel Yorulmaz
Çerikli:Nuh Şahin
GİRESUN 
Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu
Şebinkarahisar: Şahin Yılancı
Çamoluk: Savaş Akarçeşme
Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu
Güce: Aytekin Geçgel
Espiye:Mustafa Karadere
Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu
Çanakcı:Ali Bilge
Tirebolu:Ömer Hıdır
Alucra:Durmuş Canikli
Görele:Tolga Erener
Bulancak:Kadir Aydın
ESKİŞEHİR 
Alpu:Rafet Demirtaş
Beylikova:Özkan Alp
Günyüzü:Mehmet Remzi
Arayıt Han:Mustafa Pekak
Sarıcakaya:Hüseyin Çam
TRABZON
Yomra: İbrahim Sağıroğlu
Arsin: Erdem Şen
Araklı: Recep Çebi
Sürmene: Fikri Usta
Köprübaşı: Ali Riza Efendioğlu
Of: Murat Saral
Hayrat: Mehmet Nuhoğlu
Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu
Dernekpazarı: Cevdet Cemal Kansız
Maçka: Koray Koçhan
Akçaabat: Şefik Türkmen
Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz
Vakfıkebir: Muhammet Balta
Beşikdüzü: Metin Kalay
Tonya: Ahmet Kurt
Düzköy: Salih Bakal
Şalpazarı: Necati Selvitop

KONYA 
Selçuklu:Uğur İbrahim Altay
Karatay:Bestami İnan
Meram:Mustafa Yazlık
MANİSA 
Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik
Yunus Emre:Hayrullah Solmaz
ORDU 
Çatalpınar:Muhasin Eriş
Çaybaşı:Zekeriya Sarıkoca
Fatsa:Hüseyin Anlayan
Gülyalı:Talip Şen
Mesudiye:İsa Gül
AFYONKARAHİSAR
Emirdağ:Cengiz Pala
Sandıklı:Ziya Dazkır
Sultandağı:Metin Kumcu
Dinar:Yaşar Yener Emeksiz
Başmakcı:Ata Gündüz Kurşun
İhsaniye:Lokman Ekici
Şuhut:Recep Bozkurt
Çay:Mevlüt Çınar
Bolvadin:Ömer Dayı
Çobanlar:Ali Altıntaş 
SAKARYA 
Adapazarı:Süleyman Dişli
Serdivan:Yusuf Alemdar
Arifiye:İsmail Karakullukçu
Geyve:Murat Kaya
Akyazı:Şener Bayraktar
Kaynarca:Zeynur Özel
Taraklı:Tacettin Karaman
Pamukova:Cevat Keser
BALIKESİR 
Kepsut:İsmail Cankul

ÇORUM 
Sungurlu:Selahatin Uzunkaya
Alaca:M.Esat Yılmaz
KAHRAMANMARAŞ
Afşin:Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir
Dulkadiroğlu:Necati Okay
ARDAHAN 
Posof:Bedrettin Çakıcı
Damal:Nevriye Derdiyok
Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç
 
DÜZCE
Gölyaka:Yakup Demircan
Yığılca:Fikret Çıracı
Cumayeri:Recep Tuna
Konurlap:Talip Çabukoğlu
Akcakoca:Cüneyt Yemenici
Kaynaşlı:Osman Usta
Beyköy:Hakan Uykusuz
VAN 
Gürpınar:Hayrullah Tanış
Bahçesaray:Muhammed Orhan
Gevaş:Sinan Hakan
Çaldıran:Ferman Yıldırım
Edremit:Arif Öndil
 
MUĞLA
Menteşe:Mestan Yayman
Seydikemer:Adem Ayat
Milas:Hürol Önder
Bodrum:Mustafa Paşalı
Marmaris:Mehmet Tugay
Yatağan:Mustafa Toksöz
Köyceğiz:Kamil Ceylan
Datça:Mehmet Cennet
Kavaklıdere:Mehmet Demir
Ortaca:Salih Özdemir
BURSA 
Nilüfer:Mustafa Esgin
Harmancık:Ahmet Tufan
Büyükorhan:Selami Türkmen
Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu
Karacabey:Ali Özkan
Gürsu:Cüneyt Yıldız
İznik:Kağan Mehmet Usta
Yıldırım:Özgen Keskin
Osmangazi:Mustafa Dündar
Gemlik:Refik Yılmaz
Yenişehir:Süleyman Çelik
M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan
Kestel:Yener Acar
İnegöl:Ali Nur Aktaş
Mudanya:Kadir Kahraman
Orhangazi:Neşet Çağlayan
KOCAELİ
İzmit:Nevzat Doğan
Başiskele:Hüseyin Ayaz
Gölcük:Mehmet Ellibeş
Gebze:Adnan Köşker
ARTVİN 
Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu
Yusufeli:Eyüp Aytekin
Murgul:Hasan Çavuş
Şavşat:Ahmet Öztürk
Ardanuç:Hasan Demirci
Borçka:Aslan Atan
Hopa:Nedim Cihan
KARAMAN 
Ermek:Uğur Sözkesen
Akçaşehir:Hakkı Karaduman
Kazım Karabekir:A.İhsan Alanlı
Ayrancı:Ferhat Erkmen
Sarıveliler:Halil Kulak
Başyayla:Şerafettin Bulgurcu
Sudurağı:Mehmet Ceyhan
Güneyyurt:Celil Yağız
Göktepe:Bayram Şahin
 
YALOVA 
Armutlu: Mehmet Birkan
Termal: İsmail Atik
Altınova:Metin Oral
Çınarcık:Murat Erdoğan
Esenköy:Özer Kaptan
Taşköprü:Şaban Ertan
Tavşanlı:Kadri Çiçek
Kaytazdere:Tülay Yamaç
Teşvikiye:Ahmet Meydan
Kadıköy:Mehmet Şahin
ISPARTA
Aksu: Adnan Demir
Gönen: Ahmet Doğan
Güneykent: Fahrettin Gözgün
Atabey: Tevfik Atasoy
Eğirdir: Osman Nuri Özmeral
Gelendost: Mehmet Sezgin
Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak
Uluborlu: Mehmet Uğur Ünverdi
Senirkent: Erol Durmuş Büyük
Kabaca: Ali İhsan Temurçin
Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir
Çarıksaraylar: Özcan Turhan
Yalvaç: Adnan Gemici
Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu
Yenişarbademli: Yaşar Gencer
 
ERZURUM
Palandöken:Orhan Bulutlar
Aziziye:Fatih Cengiz
Yakutiye:Nurhan Yıldız
Pazaryolu:Recep Çakmak
Horasan:İbrahim Nebioğlu
Olur:Rüstem Polat
Tortum:Hasan Çakmak
İspir:Osman Çakır
Narman:Ahmet İşleyen
Karayazı:Seyfettin Kınık
Karaçoban:Sedat Gümüş
Köprüköy:Saffet Akyürek
Oltu:İbrahim Siyrek
Aşkale:Ahmet Yaptırmış
Çat:Şibli Saydın
Hınıs:Mahmut Abiş
Pasinler:Gökay Selçuk
Şenkaya:Görbil Özcan
Tekman:Yakup Doğan
Uzundere:Halis Özsoy
SİNOP
Ayancık:Ayhan Ergün
Boyabat:Mehmet Hüseyin Maviş
Dikmen:Ahmet Kalafat
Durağan:Ahmet Kılıçaslan
Erfelek:İbrahim Felek
Gerze:Cevat Şensoy
Saraydüzü:Hasan Peker
Türkeli:Mustafa Özcan
ERZİNCAN 
Çayırlı:Murat Demirdöğen
İliç:Ramazan Buran
Kemah:Hüsamettin Şanal
Kemaliye:Mustafa Haznedar
Tercan:Lokman Gültekin
Üzümlü:Hüsnü Işık
Otlukbeli:Vahdet Ercan
Refahiye:Fatih Gök
NEVŞEHİR 
Acıgöl:Ercan Ertaş
Avanos:Mustafa Körükçü
Derinkuyu:Serdar Pala
Gülşehir: Mustafa Dursun
Hacıbektaş: Yusuf Koçak
Kozaklı: Erdoğan Çelik
Ürgüp:Mehmet Aktürk

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV