SAĞLIK:
Elazığ Kamu Hastaneler Birliği Sekreterine Ziyaret
 Elazığ Halk Sağlığı Müdürü Uzman Doktor Veysel Doğanay ve beraberindeki heyet Elazığ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Tarkan Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Uzm. Dr. DOĞANAY, Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevine atanan Uzm. Dr. Tarkan ÖZDEMİR’ i makamında ziyaret etti. Uzm. Dr. Doğanay ziyareti sırasında; “Önemli bir kurumun başına geldiniz, tebrik ediyorum. Hastaneler Birliği yeni bir kurum, bu sebeple ilk aşamada bazı zorluklar ile karşılaşılabilirsiniz. Ekibiniz ile bunların üstesinden gelebileceğinizden ve önemli çalışmalara imza atacağınızdan kuşkumuz yok. " dedi.

Ziyaretle ilgili memnuniyetini belirten Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Tarkan ÖZDEMİR ise “Bize layık görülen bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz.  Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği önemli bir kurum, bunun farkındayız. İnşallah bu yeni görevimizde başarılı projeler üreterek ilimize hizmet etmenin arzusu içinde olacağız. " dedi.  

Karşılıklı iyi niyet dileklerinde bulunularak ve hayırlı olsun temennileri iletilerek ziyaret sonlandırıldı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

FLAŞ FLAŞ FLAŞ... AIDS'İN TEDAVİSİ BULUNDU!...
Avustralyalı bilim adamları AIDS'e çözüm buldu.Y ıllardır çözüm aranan AIDS artık bulaşıcı olmayacak....

Haberi Oku