18 Nisan 2014 Cuma

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesi yolda.

Note 2 sahiplerine Android 4.3 müjdesi! Samsung'a yakın kaynaklardan alınan haberlere göre Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesi hazır ve pek yakında resmen duyurulacak. Android dünyasının üst düzey cihazları yavaş yavaş Android 4.3 güncellemesine kavuşurken, son güzel haber de Samsung Galaxy Note 2 sahipleri için geldi. Şirketten sızdığı iddia edilen habere göre, Samsung'un Note serisinin bir önceki cihazı olan Note 2 için güncelleme artık hazır durumda ve telefonlara gelmesi de an meselesi.

11 Kasım 2013 Pazartesi 12:06
Bu haber 8936 kez okundu
Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesi yolda.
 Note 2 sahiplerine Android 4.3 müjdesi!Samsung'un özellikle geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan akıllı kol saati ile cihazları arasında uyumluluk sorunlarını aşmak için giriştiği Android 4.3 güncelleme hamlesi devam ediyor. Samsung'un amacı sadece Gear'la birlikte piyasaya sürülen Note 3'ün değil, başta S serisi olmak üzere şirketin diğer modellerinin de Gear'la uyumlu hale gelmesi. Bu doğrultuda Note 2'ye Android 4.3 güncellemesi ne zaman gelecek sorusuyla boğuşan Samsung-severler için iyi bir haberimiz var.
Hatırlanacağı gibi, daha önce Galaxy S4 ve Galaxy S3'ün kimi yerlerde Android 4.3 güncellemesini almaya başladığını, resmi güncellemeyi beklemek istemeyenler için de firmware sürümlerinin Internet'te dolaşmaya başladığını haber yapmıştık. Şimdi şirketten güvenilir haber almasıyla tanınan dünyaca ünlü SamMobile web sitesinin haberine göre, sıra Galaxy Note 2'ye gelmiş durumda. Habere göre, N7100XXUEMJ9 kod numarasına sahip Note 2 için gereken güncelleme şu anda hazır Samsung'un hizmet merkezinde hazır tutuluyor ve resmen duyurulması da an meselesi. 

Söz konusunun güncellemenin ne gibi yenilik ve değişiklikler getireceği henüz ayrıntılı olarak bilinmiyor, ancak yeni Android özelliklerinin yanısıra Note 2 sahipleir S Pen ve çoklu pencere özelliklerinin geliştirilmesini bekleyebilirler. Ancak "Air Command" gibi tamamen Note 3'e özgü olan bazı özelliklerin bu güncellemeye dahil olup olmayacağına dair elimizde bilgi bulunmuyor. 

Android 4.3 güncellemesi bu ay ve sonraki Galaxy S3, Not II ve Galaxy S4 için dışarı rulo planlanıyor, ancak ise rollout her ikisi için de başlamıştır Galaxy S3 ve Galaxy S4 (en azından ABD'de , zaten) Not II için güncelleştirme hiçbir görüş bulunmaktadır. Ama bu çok yakında değişebilir - görünüşe göre, Samsung'un servis merkezleri zaten güncelleştirme erişebilir ve Hindistan'da bir kullanıcı, Not II yerel bir servis merkezinden güncellenen almak için şanslı oldu.

Oluşturma tarihi bu resmi dışarı atılır güncelleştirmenin son hali olduğunu bize oldukça belirli yapma, 31 Ekim iken firmware yapı numarasını, N7100XXUEMJ9 olduğunu. Bu noktada, bu değişiklik ve yeni özellikler ölçüde update (bize onay gönderilen bir bazı ekran görüntüleri ve bilgi için sordum, ve biz onları bu yazısı güncellenir) içinde ne belirsiz, ama bekliyoruz çoğunlukla görmek için aynı değişiklikleri S Pen ile kullanmak için Not 3 dışında birkaç yeni özelliklerinden Galaxy S3 geldi gibi.

Not II kullanıcıların Dayan, ilk büyük güncelleme için dayanılmaz yıl uzun süre beklemek çok yakında sonuçlanabilir. Bu arada, en yakın servis merkezine gitmeden doğru, iyi bir fikir gibi geliyor mu?

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV