18 Nisan 2014 Cuma

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

2014 Burç Yorumları - 2014’te Başak burcunu neler bekliyor? Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bu sene sizi daha da sosyalleştirecek şansınız devam edecek. Yeni gireceğiniz dernek, grup ya da cemiyetlerde doğal olarak ilgi çekeceksiniz. Adımlarınızı ortaklaşa işlerden yana atmalı, kolektif ihtiyaçlara odaklamalısınız. İşten elde ettiğiniz kazancınız artabilir, işvereninizin durumu daha iyi bir hal alabilir.

27 Aralık 2013 Cuma 16:31
Bu haber 1767 kez okundu
2014 Burç Yorumları - 2014’te Başak burcunu neler bekliyor?  Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)
 Bu sene sizi daha da sosyalleştirecek şansınız devam edecek. Yeni gireceğiniz dernek, grup ya da cemiyetlerde doğal olarak ilgi çekeceksiniz. Adımlarınızı ortaklaşa işlerden yana atmalı, kolektif ihtiyaçlara odaklamalısınız. İşten elde ettiğiniz kazancınız artabilir, işvereninizin durumu daha iyi bir hal alabilir. Ama bu şartları yılın ilk yarısında elde edemeyeceğinizi bilip, iyi bir planlama yapmalısınız. Zira yılın diğer yarısı bu kadar şanslı olmayabilirsiniz. Biraz geri çekilip beklemeniz gerekebilir. Arınacağınız, fedakarlıkta bulunarak gelişeceğiniz bir süreçe girmiş olacaksınız. İş için yurtdışı bağlantınız varsa daha şanslısınız. Yabancılarla ilgili gelişmeler yüz güldürücü olacak. 


Yılın zorlu alanı ise yakın çevreyi kapsıyor. Kardeşler, kuzenler, akranlar, komşular bunlar arasındadır. Alışveriş yaptığınız esnafınız, iletişim içinde olduğunuz kişiler, sürekli gidip geldiğiniz mesafeler ve eğitimle ilgili konularda kadersel zorlukları aşmalısınız. Öyle ki hem her türlü trafiğiniz artacak hem de pek çok sorunu bir arada halletmek durumunda kalacaksınız. Bir yandan telefonla konuşurken, bir yandan rapor hazırlamanız, bir yandan ders çalışmanız, bir yandan komşunuzla ilgilenmeniz gerekecek. Konsantrasyonunuzu bozmamalı, hareket ve ifadelerinize dikkat etmelisiniz. Ticari hayata atılmak istiyorsanız iyi bir planlama ile adım adım zorlukları aşabilirsiniz. Başarının hemen gelmeyeceğini bilmeli, ama kararlı davranmalısını

ElazığHaberi

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV