20 Nisan 2014 Pazar

Eski Belediye Başkanı’nı Pkk Kaçırdı

Trabzon Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı İsmail Kitapçı'dan Başkan Gümrükçüoğlu’na Ziyaret

Trabzon Soförler ve Otomobilciler Odası Başkan adayı İsmail Kitapçı ve ekibi, yaklaşan genel kurul öncesi Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret etti.Ziyarette konuşan Trabzon Soförler ve Otomobilciler...

04 Aralık 2013 Çarşamba 14:51
Bu haber 83 kez okundu
Trabzon Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı İsmail Kitapçı'dan Başkan Gümrükçüoğlu’na Ziyaret
Trabzon Soförler ve Otomobilciler Odası Başkan adayı İsmail Kitapçı ve ekibi, yaklaşan genel kurul öncesi Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Trabzon Soförler ve Otomobilciler Odası Başkan adayı İsmail Kitapçı, “Başkanım Büyükşehir adaylığı bizi ve tüm arkadaşlarımızı çok sevindirdi. Bizim ziyaretimizi duyan 300’den fazla arkadaşımız bizi arayarak sizi tebriğe gelmek istedi. Ancak biz 13 durak başkanı olarak gelmeyi uygun gördük. Elbette şoför esnafımızın sorunlarını var. Biz bunların çözülmesi için başa gelmek istiyoruz” dedi.

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise bugüne kadar şoför esnafına desteklerini esirgemediklerini belirterek oda seçimlerinin her iki adaya hayırlı olmasını diledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV