ATV Canlı İzle-ATV Canlı Yayın Akışı 12 Mart Çarşamba (Kara Para Aşk İlk Bölümü)
 ATV'de bu akşam neler var? 12 Mart Çarşamba ATV canlı yayın akışı. ATV günlük akış ve yayın saatlerine buradan ulaşabilirsiniz. ATV'de bu akşam Kara Para Aşk ilk bölümüyle sizlerle olacak. ATv canlı yayın izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

ATV CANLI YAYIN AKIŞI 12 MART ÇARŞAMBA
 
07:00 Kahvaltı Haberleri
atv haber merkezinin 19 yıldır keyifle süren kahvaltı saati geleneği devam ediyor... Dünün ve günün en önemli, en ilgi çekici ve en renkli haberleriyle her sabah 7:00'de güne sıcak bir merhaba demek için, Salih Nayman Kahvaltı Haberleri'nde sizlerle
 
10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
Programda bugüne dek; 37 faili meçhul cinayet büyük bir titizlikle araştırılarak aydınlığa kavuşturuldu. Çözüme ulaşmış konuların katil zanlıları canlı yayında açıkladı. 457 kayıp bulundu ve yakınları ile buluştu. Öte yandan; ailesine kavuşmak için yıllarca beklemiş, kardeşinden, torunundan yıllarca haber alamamış, anne ve babasının sesini dahi duymamış hasret çekenleri birbiriyle buluşturan Müge Anlı, bu yılda aydınlanmamış birçok dosyayı ele alarak araştırmaya devam ediyor.
 
13:00 Kızlar ve Anneleri
15:00 Alemin Kıralı
16:00 Zahide İle Yetiş Hayata
Uzman konukların yardımıyla ihtiyacı olanlara destek olup sorunlarını çözüme kavuşturacak Zahide Yetiş, hafta içi her gün atv ekranlarda olacak.İzleyicinin ilgi ve dikkatle takip edeceği programda hayatın gerçekleri ile yüzleşecek, kimi zaman ağlatacak kimi zamanda eğlendirecek.Sorunları çözen, sıcak, samimi bir program olan "ZAHİDE İLE YETİŞ HAYATA" da hayattan çok şey bulacaksınız.Astroloji, sanat, sağlık ve ekonominden hayata dair ne varsa tüm konuların işleneceği programda konuk sanatçılarda programa renk katacak.
 
19:00 ATV Ana Haber
20:00  Kara Para Aşk
Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel'le nişanlanmak için İstanbul'a gelir. Roma'da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul'a gelir. 
Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer'in kız arkadaşı ve Elif'in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.
Ömer, Sibel'in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif'in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir. 

23:15 Kim Milyoner Olmak İster
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

BEDAVA ANİMASYON İZLE... ÇILGIN HIRSIZ 2 TEK...
En iyi Animasyon Filmleri, Animasyon Filmi izle, 2014 Animasyon Filmleri, Vizyondaki Animasyon Filmleri izle,...

Haberi Oku