ATV İzle- ATV Yayın Akışı Bugün 7 Şubat Cuma

 ATV canlı yayın akışı 7 şubat Cuma. ATV canlı izle. ATV'nin bugünkü dizisi Huzur Sokağı. Huzur Sokağı bu akşam yeni bölümüyle ATV ekranlarında olacak. ATV canlı yayın izleme linkine bu haberin devamında ulaşabilirsiniz. ATV canlı yayın izle. ATV canlı yayın akışı 7 Şubat Cuma. ATV İzle


ATV yayın akışı 7 Şubat Cuma

07:00 Kahvaltı Haberleri
Dünün ve günün en önemli, en ilgi çekici ve en renkli haberleriyle her sabah 7:00'de güne sıcak bir merhaba demek için, Salih Nayman Kahvaltı Haberleri'nde sizlerle.

10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren Anlı, Türkiye'nin her köşesinde eğitime destek vermeyi hedefleyerek 81 ilde 152 okula eğitim ve teknik anlamda yardımda bulundu. 806 öğrenciye giyecek, 681 öğrenciye eğitim ve kırtasiye yardımında bulunmanın yanı sıra çocukların güvenle oynayabilecekleri aynı zamanda eğitim alabilecekleri 8 adet Müge Anlı ödev evini açtı.

13:00 Kızlar ve Anneleri
KIZLAR VE ANNELERİ" programında; anneler ve kızlar farklı etap ve oyunlarla rakiplerine karşı mücadele ederken, hem eğlenecek hem de sürpriz ödüllerin sahibi olacak. 
Yarışmada anne-kız ilişkileri, birbirlerini ne kadar iyi tanıdıkları çeşitli soru ve oyunlarla irdelenirken aynı zamanda aralarındaki dayanışmanın ne kadar güçlü olduğunu izleyenlerle paylaşacak

15:00 Alemin Kıralı
16:00 Zahide İle Yetiş Hayata
Uzman konukların yardımıyla ihtiyacı olanlara destek olup sorunlarını çözüme kavuşturacak Zahide Yetiş, hafta içi her gün atv ekranlarda olacak.
İzleyicinin ilgi ve dikkatle takip edeceği programda hayatın gerçekleri ile yüzleşecek, kimi zaman ağlatacak kimi zamanda eğlendirecek.
Sorunları çözen, sıcak, samimi bir program olan "ZAHİDE İLE YETİŞ HAYATA" da hayattan çok şey bulacaksınız.

19:00 ATV ana Haber
atv Haber, Türkiye'nin ve dünyanın sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam ediyor.

20:00 Huzur Sokağı
Huzur Sokağı yeni bölümde, Feyza bebeğini doğurmaya karar vermiştir. Bebeğini doğurmak isteyen Feyza hamile olduğunu Selim'e söylemeye karar verir. Feyza'ya sonuna kadar destek verecek isim ise Ayşe Sultan'dır. Feyza ise hem hayatıyla hemde yaşadıklarıyla yüz yüze kalmıştır.  Selim ise herşeyden habersiz Feyza'ya eziyet etmeye devam eder. Bilal ise hala Zeliha'nın acısını yaşamaktadır. Zeliha'nın acısını biraz unutmak isteyen Bilal kendisini işlere verir. Huzur Sokağı 58. bölümü ile yarın akşam ATV'de. Huzur Sokağı 58.bölümü saat 20:00'da. 

23:00 Karanlık Dalgalar
01:06 İhanet
02:30 Aşka Sürgün
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

2014 ABD TELEVİZYON OSCARLARI EMMY ÖDÜLLERİ...
2014 Emmy ödülleri adayları açıklandı. Amerika televizyon dünyası oscarları diye nitelendirilen Emmy...

Haberi Oku