16 Nisan 2014 Çarşamba

Filistin, Cenevre Konvansiyonu’na dahil oldu

Melikgazi Belediyesi kanundan önce hizmete başladı

Kayseri'nin Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçenin her noktasına aynı kalite ve standartta hizmet verdiklerini, bu açıdan 2009 yılından itibaren kendilerine bağlanan yedi bölgenin, Melikgazili olmanın farkını yaşadığını...

18 Ocak 2014 Cumartesi 16:09
Bu haber 38 kez okundu
Melikgazi Belediyesi kanundan önce hizmete başladı
Kayseri'nin Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçenin her noktasına aynı kalite ve standartta hizmet verdiklerini, bu açıdan 2009 yılından itibaren kendilerine bağlanan yedi bölgenin, Melikgazili olmanın farkını yaşadığını söyledi. Büyükkılıç, 30 Mart seçimlerinde belediyelerine dahil edilecek belde ve köyler için de şimdiden hizmet vermeye başladıklarını vurguladı.

Hisarcık, Kıranardı, Mimarsinan, Gesi, Gürpınar, Turan ve Büyükbürüngüz bölgelerinin 2009 yılında Melikgazi ilçesine bağlandığını hatırlatan Başkan Büyükkılıç, böylece kuruluşları 50 yılı geçen bu belediyelerin, beş yılda yapılan hizmet ve yatırımlarla merkezden farkı kalmadığını ifade etti. Önümüzdeki yerel seçimle birlikte tüzel kişilikleri kalkarak Melikgazi'ye bağlanacak Ağırnas Belediyesi ile Sarımsaklı köyü için de 2014 yılı bütçesinden ödenek planlaması yaptıklarını kaydetti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Bu Pazar Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirdiniz ?

SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV